Wypożyczalnia sprzętu wodnego – sport i rekreacja

Nasza wypożyczalnia sprzętu wodnego zlokalizowana przy Jeziorze Dąbrowskim to wymarzona  propozycja dla naszych gości spragnionych aktywnego wypoczynku na łonie natury. Wykorzystując istniejącą infrastrukturę, proponujemy Państwu atrakcyjne pakiety turystyczne związane ze sportami wodnymi oraz szlakami pieszymi i rowerowymi.

Nasza wypożyczalnia sprzętu wodnego dysponuje sprawdzonym sprzętem wodnym takim jak kajaki, łódki i rowery wodne, by mogli Państwo zwiedzać malownicze okolice Jeziora Darowskiego z rodziną i znajomymi. Natomiast dla mniej i bardziej wprawionych wędkarzy udostępniamy stanowiska do połowu ryb. Dodatkowo w sezonie letnim oddajemy do Państw dyspozycji strzeżone kąpieliska.

Nasza okolica obejmuje trawiaste i częściowo zalesione tereny rozciągające się na przestrzeni 3 h. Dlatego też zachęcamy do pieszych i rowerowych wędrówek szlakami turystycznym, które przebiegają na tych terenach i oferujemy wynajem rowerów. Przez Gołubie przebiega ścieżka rowerowa o długość 20 km. Okoliczne lasy to także wspaniała okazja na udane grzybobranie.

Po wypoczynku nad wodą zapraszamy do dalszej aktywności na naszych obiektach sportowych. Na terenie ośrodka Gościniec Gołubie Perła Kaszub znajdują się boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę oraz badmintona. Z kolei wszystkich miłośników tenisa lub tych, którzy chcą się go nauczyć, zapraszamy na pobliskie korty tenisowe.

Cennik

Rowerek
wodny

Kajak

Łódka

40 PLN/h

30 PLN/h

30 PLN/h